• Türkçe
  • English
  • Deutsch

Değerli Öğrencilerimiz,

Almanca Hazırlık Okulumuzda fotokopi ve korsan kitaplarla derslere katılma izni verilmemektedir. İlgili kaynakların orijinal olması zorunludur.
2023-24 yılı girişli öğrencilerimiz Momente A1 &  A2 (Hueber Yayınevi) kitaplarının tamamını Türk Alman Kitabevi’nin www.tak.com.tr sayfasından önce üye olup, hesabım sekmesinden (okul setleri aktifken) indirimli sipariş edebilirler.

Söz konusu kitaplar Türk Alman Kitabevi Beyoğlu İstiklal Caddesi No:237 (34431) İstanbul adresinden de indirimli satın alınabilir. Bu şekilde temin edilecek kitapların içinde bir kod bulunacaktır. Bu kod sayesinde derslerde çeşitli medya uygulamalarından faydalanılacaktır. İnternet üzerinden veya başka bir kitapçıdan alınan kitaplarda bu kod bulunmamaktadır.

2023-24 yılı öncesi girişli, A ve B seviyelerini tekrar edecek veya B1 kuruna yeni dönemde başlayacak öğrencilerimiz daha önce derslerde kullanılan Menschen A1/ B1 (Hueber Yayınevi) orijinal kitapları ile derslere katılmalıdır. Bu kitaplar da aynı şekilde Türk Alman Kitabevinden temin edilebilir.

 

 

MYO

paylaş